O Nas

Informacje o Firmie

Agromex

Istniejemy na rynku wirtualnych spedycji od początku 2016 roku jako odpowiednik prawdziwej Firmy Agromex Posiadamy licencję na reprezentowanie ich w wirtualnym świecie oraz wykorzystanie loga wraz z nazwą w grach Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator w trybie Multiplayer.

Nasze barwy nie są przypadkowe, gdyż nawiązują najbardziej jak to tylko możliwe do barw prawdziwych ciężarówek Agromex'u. Ale nie tylko pod tym względem jesteśmy podobni. Oficjalny oddział firmy Agromex został odwzorowany 1:1 w świecie wirtualnym.

Stawiamy na dokładność oraz profesjonalizm przez co nowe osoby chcące dołączyć do Firmy przechodzą szereg testów sprawdzających czy znają zasady ruchu drogowego oraz czy potrafią jeździć wśród innych graczy. Dodatkowo posiadamy stosowne testy na uzyskanie certyfikatów umożliwiających jazdę z ładunkami ponadgabarytowymi, ładunkami ADR czy też na skandynawskie zestawy (duble).

Posiadamy również własny autorski tachograf dostosowany do naszych potrzeb, który ciągle udoskonalamy i rozwijamy. Dzięki niemu możemy rozliczać naszych kierowców w przejrzysty i szybki sposób.